Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

20.07.2015, dodał ELLA

Słodki blog czas zacząć!

Wielkie otwarcie i te przełomowe momenty

Są takie momenty w życiu, które określamy mianem przełomowych. Zazwyczaj towarzyszy im duży wysiłek, a potem wielka radość, gdy już się uda. Tak było, gdy urodziłam swoje dzieci. Tak było, gdy zakładaliśmy firmę ELLA Depilacja Cukrowa. I tak jest teraz  kiedy otwieram wraz z moją siostrą  ELLA Studio Depilacji Cukrem w naszym rodzinnym mieście Szczecinie, czy gdy cieszę się na myśl o blogu Elli. Słodkim miejscu w polskim Internecie dla kobiet takich jak Ty i ja. Kobiet, które pragną więcej komfortu oraz chcą iść gładko przez życie, pewne siebie i zmysłowe. Wierzę, że na to zasługujemy. Poczynając od gładkich nóg, a kończąc na mocnym poczuciu własnej wartości. Dlatego zebrałam wokół siebie ekspertów, którzy wraz ze mną będą rozwijać to miejsce. Potrafią oni zadbać nie tylko o ciało, a również o dobre samopoczucie. Tak, by słodkie życie mogło stać się faktem.

O czym będzie blog ELLA?

Blog będzie poświęcony urodzie, pielęgnacji ciała, zabiegom kosmetycznym, nowinkom ze świata cukrowej depilacji, ale i… sexapilowi. Wraz z zespołem stawiamy na fachowość oraz edukację, będąc jednocześnie blisko Twoich codziennych trosk. Bo czy nie codziennie zdarzało Ci się patrzeć z niechęcią na maszynkę do golenia? Mi tak. Ale to też nauczyło mnie, że stale warto szukać lepszych i najlepszych rozwiązań, bo one faktycznie istnieją. I jeszcze jedno. ELLA to mieszanka wielowiekowej tradycji z innowacyjnością. Dlatego nie boimy się nietuzinkowych rozwiązań czy trudnych tematów. Osładzając strach czy niepewność profesjonalizmem i wiedzą. Nawet, jeśli czegoś nie wiemy, dowiemy się. Byś mogła przejść gładko przez życie.

Uroda, zmysły, słodka ELLA

Blogowe wpisy znajdziesz w trzech kategoriach. „Uroda” dotyczy tego wszystkiego, co związane z ciałem oraz dbaniem o nie. W kategorii „zmysły” zapraszamy Cię do spotkań z ekspertką od życia pełnego przyjemności, doradczynią intymną Santi. Natomiast „słodka ELLI” to opowieści z naszej firmy, ale tylko te, które naprawdę mogą Cię zainteresować, w tym informacje dotyczące przyszłych szkoleń, produktów oraz ich zastosowań. Bądź na bieżąco, zapisując się do naszego newslettera oraz śledząc nas na facebooku. Czekamy też na Twoje maile z wszelkimi komentarzami, uwagami, pytaniami czy propozycjami tematów wpisów. Gdyż to Twoje życie mamy czynić słodkim. Daj się skusić!

 

Emilia Chromicz

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...