Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

18.05.2017, dodał ELLA

Uwaga Poznań! Słodka i skuteczna depilacja w sercu Wielkopolski

Depilacja Poznań

Depilacja pastą cukrową w natarciu

Pierwsze studio profesjonalnej depilacji pastą cukrową ELLA zostało otworzone w lecie 2015 roku w Szczecinie. Co wyróżnia je od innych podobnych miejsc? Przede wszystkim koncept „bez umawiania się”, czyli możliwość depilacji dokładnie wtedy, gdy mamy taką potrzebę z średnim czasem oczekania zaledwie kwadransa. Dodatkowo to właśnie słodycz czyli wykorzystanie pasty cukrowej sprawiło, że wiele kobiet decyduje się na zabiegi usuwania owłosienia z twarzy, pach czy miejsc intymnych właśnie tą metodą. Delikatne podrażnienie skóry szybko znika, włoski stają się słabsze, skóra bardziej gładka, a sama procedura jest zdecydowanie mniej bolesna np. od tradycyjnej depilacji woskiem. Czyżby rozwiązanie idealne? Najlepiej sprawdzić to na sobie, ponieważ każda z nas jest inna i dobrze jest odszukać swój własny sposób na bycie piękną każdego dnia. ELLA bardzo w to wierzy, dlatego…

Wielkopolska – Poznań

ELLA otworzyła kolejne studio depilacji (maj 2017) – tym razem w Poznaniu. Panują w nim dokładnie takie same zasady jak w Szczecinie:

  • depilacja bez umawiania się – po prostu przychodzisz,
  • cukrowanie pastą opartą o tradycyjną bliskowschodnią recepturę,
  • w 100% naturalne składniki użytych kosmetyków,
  • pogodna atmosfera uśmiechniętych i pomocnych sugarystek.
  • Niespodzianka do odebrania.

Rodzinne sekrety

Za całym projektem stoi duet sióstr Chromicz, dlatego przedsięwzięcie jest dopieszczone kobiecą ręką, tak by już bez względu na płeć, klienci mogli poczuć się naprawdę komfortowo. Co być może też ciekawe, sama receptura pasty cukrowej ELLA została przekazana Emilii Chromicz przez jej teściową i stała się rodzinną tajemnicą. Bo choć podstawowymi składnikami są tylko cukier, woda i cytryna, to najpilniej strzeżonym sekretem jest proces przygotowania pasty, by miała odpowiednią konsystencję oraz piękny bursztynowy kolor. To właśnie wtedy lepi się ona do włosków, a nie skóry, pozwalając na sprawne ich usunięcie bez podrażnień czy poparzeń, gdyż pasta nie musi być podgrzewana do wysokich temperatur. Pozostałości na skórze mogą natomiast szybko i łatwo zostać usunięte letnią wodą.

Obawy? Przebieg depilacji

Sekretną bronią ELLI przeciwko dyskomfortowi jest profesjonalizm oraz jasny przebieg zabiegu. Jeszcze zanim trafisz do studia, możesz sprawdzić, jak krok po kroku przebiegnie wizyta:

  1. Po wejściu w nasze progi zostanie Ci wręczona karta klienta, której wypełnienie zajmie jedynie chwilę. Sugarystka pokaże Ci również studio wraz ze specjalnie zaprojektowaną łazienką. Znajdziesz w niej np.  bidet oraz wszystkie niezbędne akcesoria, które pomogą Ci poczuć się naprawdę świeżo. ELLA wie, że wielu klientów przychodzi wprost z pracy i to właśnie obawa o utrzymanie higieny bywa tę największą.
  2. Czas na przejście do kabiny. Jeśli Twój wybór padł na depilację intymną, otrzymasz jednorazową bieliznę, którą będziesz miał(a) na sobie podczas zabiegu. Ostatnim Twoim zadaniem jest zająć miejsce na zabiegowym fotelu oraz zrelaksować się .
  3. Nasza sugarystka najpierw oczyści Twoją skórę specjalnym antyseptycznym lawendowym płynem ELLI, by potem osuszyć ją naszym bambusowym pudrem.
  4. Pasta i słodka depilacja! W zależności od depilowanego obszaru będzie wykonana techniką manulaną albo paskową. Jeśli w którym kolwiek momencie przyjdzie Ci ochota na chwilę przerwy – wystarczy, że dasz znać.
  5. Na sam koniec gładka skóra zostanie posmarowana chłodzącym żelem ELLI z miętą.

Voila! Słodko i gładko, a przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Przebieg całej procedury znajdziesz w ELLOwej historii z przymrużeniem oka, która jednak samo cukrowanie traktuje bardzo poważnie:

Depilacja Poznań – adres:

Podgórna 1, Poznań – Stare Miasto
tel. 61 42 41 059
kontakt@ellastudio.pl
Godziny otwarcia: Pon-Pt  10:00 – 21:00, Sob-Niedz: 10:00 – 18:00

Zbliża się, nadchodzi, jest tuż-tuż i to pełne niespodzianek… poznańskie OTWARCIE ! Wskocz tutaj, a sprawimy, że poleci do Ciebie z prędkością cukru kupon z prezentem do odbioru podczas zabiegu depilacji.

Zapraszamy!

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...