Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png

Historia powstania ELLA

Nasza słodka ELLA

Jak powstała pasta cukrowa ELLA?

Natura była dla mnie hojna. Mam piękne, mocne, zdrowe włosy. Niestety, nie tylko na głowie… Mocne włosy na ciele były moim utrapieniem. By się ich pozbyć, stosowałam wosk, maszynki, kremy. Bezskutecznie!

Kiedy po kolejnym zabiegu woskowania owalu twarzy, doszło do zerwania naskórka i zapalenia mieszka włosowego – zaczęłam o tym rozmawiać z innymi kobietami. Okazało się, że wszystkie tak cierpimy. Podrażniona, poparzona skóra, zapalenia, a nawet zerwany naskórek – to codzienność przy woskowaniu.

W tym samym czasie moja pochodząca z Turcji teściowa opowiedziała mi o tym, jak kobiety na Bliskim Wschodzie od tysięcy lat radziły sobie ze zbędnym owłosieniem. Stosowały do tego celu tajemniczy środek, który przygotowywały samodzielnie – z naturalnych składników – przekazując sobie receptury z pokolenia na pokolenie. Tym tajemniczym środkiem była pasta cukrowa.

Postanowiłam, że stworzę pastę cukrową IDEALNĄ dla każdej kosmetyczki.
Stworzenie takiej pasty wymagało dostowania tysiącletniej bliskowschodniej receptury do europejskich standardów gabinetów kosmetycznych. Jej tajemnica tkwi we właściwych proporcjach składników oraz czasie jej przygotowania. Tradycyjną recepturę otrzymałam od teściowej z zastrzeżeniem, by została ona  w naszej rodzinie.

I tak powstała słodka paleta past Cukrowych ELLA.

I przy okazji moja córka ma na imię Ella

podpis

Nasze słodkie produkty

ELLA dziś to  linia kosmetyków do Profesjonalnej Depilacji Cukrowej ELLA PRO oraz linii ELLA HOME CARE do pielęgnacji domowej. Razem z moją siostrą Martą Chromicz stale pracujemy nad nowymi produktami i ulepszami już te dostępne.

To właśnie siła sióstr pozwoliła nam na otwarcie w Szczecinie pierwszego Studia Depilacji Cukrem ELLA bez umawiania. Miejsca, którego to miasto jeszcze nie widziało. Oczywiście w Studio do zabiegów wykorzystujemy tylko profesjonalne kosmetyki ELLA, a klienci mogą zaopatrzyć się w produkty ELLA Home Care do profesjonalnej pielęgnacji domowej.

Zapisz się do naszego newslettera a będziesz na bieżąco z nowościami.

Media o ella