Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

07.08.2015, dodał Emilia Chromicz

Ella jest alternatywną formą depilacji włosów na całym ciele

Witamy wszystkich czytelników w kolejnej odsłonie naszego cyklu poświęconemu ciekawym przedsiębiorcom z naszego regionu. W tym miesiącu chcemy opowiedzieć Wam o firmie, która postanowiła zrewolucjonizować branżę kosmetyczną wprowadzając na rynek cukrową pastę do depilacji – Ella. Zapraszamy do rozmowy z Emilią Chromicz, pomysłodawczynią i właścicielką marki Ella. Dowiemy się między innymi skąd pomysł na taki produkt i jakie korzyści możemy odnieść z jego stosowania.

hot°:  Z tego co udało nam się wyczytać pasta cukrowa Ella jest alternatywną formą depilacji włosów na całym ciele, czym zatem różni się ona od takich sposobów jak: wosk, maszynki czy kremy, które są dostępne w każdej drogerii?

Depilacja cukrowa Ella to jedyna całkowicie naturalna metoda depilacji. Depilacja Cukrowa nie jest współczesnym wynalazkiem, lecz ma ponad tysiącletnią bliskowschodnią tradycję. Do poszukiwania alternatywnych metod depilacji zmusiła mnie moja osobista historia. Mam mocne i  zdrowe włosy. Niestety, nie tylko na głowie… Mocne włosy na ciele były moim utrapieniem. By się ich pozbyć, stosowałam woski, maszynki, kremy, lasery. Bezskutecznie! Kiedy po kolejnym zabiegu woskowania owalu twarzy, doszło do zerwania naskórka i zapalenia mieszka włosowego – zrozpaczona, zaczęłam o tym rozmawiać z innymi kobietami. Okazało się, że wszystkie tak cierpimy.

Podrażniona, poparzona skóra, zapalenia, a nawet zerwany naskórek – to codzienność. Poskarżyłam się mojej tureckiej teściowej a ona opowiedziała mi o tym, jak kobiety na Bliskim Wschodzie od tysięcy lat radziły sobie ze zbędnym owłosieniem. Stosowały do tego celu tajemniczy środek, który przygotowywały samodzielnie – z naturalnych składników – przekazując sobie receptury z pokolenia na pokolenie. Tym tajemniczym środkiem była pasta cukrowa.

Zaczęłam szukać takiego produktu na rynku – bez powodzenia. Wtedy postanowiłam, że stworzę pasty cukrowe idealne dla każdego gabinetu kosmetycznego. Stworzenie takiej pasty wymagało dostosowania tysiącletniej, tajemnej  bliskowschodniej receptury przekazanej przez moją teściową do europejskich standardów gabinetów kosmetycznych. Jej tajemnica tkwi we właściwych proporcjach składników oraz czasie gotowania. I tak powstała słodka paleta past Cukrowych Ella.  Oczywiście teściowa postawiła warunek- receptura za obietnicę zatrzymania jej w rodzinie. Słowa dotrzymam! Myślę, że moja córka, która ma na imię Ella też.

cały wywiad na stronie HOT Magazine Szczecin.

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...