Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

18.09.2015, dodał ELLA

Beauty Forum 2015 w Warszawie

Targi BEAUTY FORUM

Międzynarodowe Targi i Kongres Branży Kosmetycznej BEAUTY FORUM & SPA odbywające się w Warszawie w dniach 26 oraz 27 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56c to wydarzenie, na którym nie tylko warto, ale wręcz powinno się być. Ok. 14000 odwiedzających, ponad 300 wystawców, a to wszystko na imponującej przestrzeni 10 000 m². Spektakularny festiwal kosmetologii nie tylko o charakterze biznesowy, ale również edukacyjnym. ELLA kładzie nacisk na profesjonalizm oraz ciągłe doskonalenie się, więc nie może jej zabraknąć wśród wystawców. Szczególnie, że targi będą okazją do premiery – odsłony ELLI jako marki, która nie tylko rozprawia się z uporczywym owłosieniem na słodko, ale i prawdziwie rozumie (nie tylko) kobiece potrzeby.

Co przygotowuje ELLA?

ELLA kocha kobiecość, odwagę, słodycz, ale zarazem skuteczność. To wszystko będę reprezentować ELLOWE sugarystki, gotowe wydepilować podczas targów każdą część ciała za darmo. Z zachowaniem pełnego profesjonalizmu, bez litości dla włosów innych niż te na głowie, zawsze z uśmiechem oraz dobrym słowem. Pełna gama produktów oraz usług ELLI do odnalezienia w jesiennym katalogu, dostępnym również na stoisku.

Stoisko 21.10 – czyli OCZKO, kropka, 10

Jak znaleźć ELLĘ podczas targów? Z uśmiechem możemy powiedzieć, iż najlepiej podążać za najprawdziwszą potrzebą. Stoisko ELLI ma numer 21.10 i znajduje się tuż-tuż przy toaletach, kierując się na północny-zachód od wejścia w strefie „niebieskiej” hali B poświęconej kosmetyce. Szczegółowa mapa z pięknymi strzałkami tutaj. Z daleka będzie można rozpoznać różowe sukienki kosmetyczne ELLOWEGO zespołu.

Wykład ekspertki ELLA – Santi

W niedzielę 27.09  o godz. 11.20 odbędzie się wykład otwarty Jak przestać się bać pustej brazylijskiej plaży?, który poprowadzi ekspertka ELLI,  doradczyni intymna Santi. Opowie ona o faktach i mitach narosłych wokół depilacji intymnej oraz, co ważniejsze, przedstawi skuteczne strategie rozprawiania się z nimi w taki sposób, by zdobyć serca oraz zaufanie potencjalnych klientek. Depilacja intymna – zarówno damska jak i męska –  to zabieg, którego popularność stale rośnie, dlatego warto zapoznać się z najlepszym stylem uwodzenia klientów przez oferowanie im poczucia komfortu oraz satysfakcji.

Metamorfoza ELLI

Na targach będzie miała miejsce premiera nowej ELLI. Co to znaczy? Choć jakość produktów do cukrowej depilacji ELLA pozostaje niezmiennie wysoka, to sama marka zatrzęsła się w wizerunkowych podstawach. Nowe logo, słodsze kolory, współpraca z najlepszymi ekspertami – to tylko przedsmak. Po więcej zapraszamy do stanowiska ELLA na BEAUTY FORUM w Warszawie. Pozwól nam odpowiedzieć na Twoje najskrytsze potrzeby.

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...