Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

15.01.2016, dodał ELLA

Warsztaty „Zmysłowa z natury”

Warsztaty dla kobiet „Zmysłowa z natury”, 20.02.2016 godz. 16.00, prowadzenie: Santi, ELLA Studio Depilacji Cukrem, ul. Kaszubska 17, Szczecin

Bądź zmysłowa z natury – do tego namawia Ella Depilacja Cukrowa i kusi prozmysłowymi warsztatmi, które poprowadzi doradczyni intyma oraz sex-coach Santi (Love by Santi), a które uświetnione zostaną spotkaniem z Elwirą Berezowską, położną i wiceprezesem Centrum Narodzin MAMMA. Smaku spotkaniu dodadzą przekąski Jak Malina. Dlatego serdcznie zapraszamy na to święto kobiecości już 20 lutego o godz. 16.00. Jeśli szukasz walentynkowego prezentu – bilet na to spotkanie nadaje się idealnie!

O warsztatach z Santi: spotkanie, które pokazuje, że zmysłowość jest kobietą, którą warto w sobie odkrywać i wspierać – co w zgodzie z naszą naturą. Jak to robić? Poczynając od robienia miejsca w głowie, po ćwiczenia ciała – gimnastykę intymną. Warsztat ma charakter teoretyczny i odbędzie się w przyjaznej atmosferze otwartości z poszanowaniem sfery prywatnej uczesntniczek. Praca choć w grupie, będzie dokonywała się indywidualnie – dzięki zapiskom na kartce papieru.

Santi: doradczyni intymna oraz sex-coach, ekspertka ELLI, wykładowca akademicki, autorka poczytnego bloga „Love by Santi”.

Spotkanie wesprze swoją wiedzą i doświadczeniem dyplomowana położna – Elwira Berezowska z Centrum Narodzi MAMMA. Jeśli więc masz pytania, które zawsze chciałaś zadać, a nie miałaś okazji to Twój czas. Czas budzenia zmysłowej kobiety w sobie.

Szczegóły dotyczące biletów wkrótce. Zapraszamy do wydarzenia na Facebooku – dzięki temu będziesz poinformowana o wszystkim jako pierwsza.

Patronat medialny: Radio Szczecin, Prestiż Magazyn Szczeciński, Planeta Kobiet.

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...