Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

31.05.2016, dodał ELLA

5 sposobów na atrakcyjny gabinet kosmetyczny latem

Ella Studio Depilacji Cukrem

Słoneczni dni sprawiają, że gabinety kosmetyczne zaczynają być odwiedzane jeszcze chętniej – wedle zasady: im więcej ciała odsłaniamy, tym bardziej o nie dbamy. Czy to słuszne? ELLA przypomina, że warto dbać o siebie przez cały rok, ale też wie doskonale, że z ludzką naturą oraz pragnieniem wyglądania i pokazywania się pięknymi w słońcu, nikt jeszcze nie wygrał. Dlatego wchodzimy w szczególny okres, gdy gabinety kosmetyczne powinny otwierać swe drzwi na oścież. Jeśli natomiast zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoje miejsce pracy zamieniło się w atrakcyjny i konkurencyjny gabinet kosmetyczny, ELLA przygotowała kilka sprawdzonych sposobów.

1. Atrakcyjny gabinet kosmetyczny: wnętrze

Choć ludzie dzielą się z reguły na dwie grupy: tych, którzy uwielbiają spędzać czas na słońcu i tych, którzy owo słońce wolą podziwiać z cienia, to zarówno jedni i drudzy szczególnie cenią latem jasne, przewietrzone wnętrze. W prawdziwie upalne dni półmrok i ciemne kolory mogą być wzięte za dobrą monetę, ale we wszystkie pozostałe to właśnie słoneczna żółć czy lazurowy błękit zarówno na ścianach, jak i w drobnych elementach aranżacyjnych (zegar, waza, nadmuchany balon, a może wakacyjne pocztówki na stole) sprawią, że wejście do gabinetu stanie się przedłużeniem letniej przygody. Bo przecież te chwile dla urody są przedsmakiem wszystkiego, co ekscytujące!

2. Intrygująca oferta

Warto coś zmienić w ofercie właśnie na lato – dodać usługę czy nowy pakiet o prawdziwie letniej nazwie! Czego najbardziej w tym okresie potrzeba naszym klientom? ELLA zgaduje, że właśnie gładkiego ciała i to na dłużej, bo przecież każda chwila urlopu pozbawiona trosk i to również tych związanych z bujnym owłosieniem niekoniecznie na głowie, to czas bezcenny. Może czas na słodkie podróże – również w Twoim gabinecie? Na pewno warto spróbować. Jeśli chcesz wprowadzić usługę depilacji pastą cukrową ELLA, sprawdź, czy odbędzie się szkolenie w Twojej okolicy lub zadzwoń do nas.

3. Wysoka jakość, edukacja i prewencja

W wysokich temperaturach i przy słońcu, które uwrażliwia naszą skórę, preparaty używane do pielęgnacji muszą być dobierane z jeszcze wiekszą troską niż zwykle, aby nie doprowadzać do podrażnień czy zmian alergicznych. Dlatego tym bardziej w lecie warto edukować klientów o wadze jakościowych produktów, możliwie bliskich naturze. ELLA wyznaje zasadę, że dobre kosmetyki to te, które można spokojnie zjeść! Zresztą warto też wspomnieć o odpowiednich sposobach ochrony przed działaniem promieni UV. Bo jak kochamy lato, tak ma ono również swoje ciemne strony. Trafienie z usługą czy kampanią edukacyjną (ulotka, witryna, pogadanki) dokładnie w potrzeby naszych klientów to najlepszy sposób na ich przyciągnięcie oraz zatrzymanie na dłużej. Okażmy troskę!

4. Polska marka również u Ciebie

Marki kosmetyków, z których korzystamy w naszym gabinecie to integralna część naszego wizerunku. Przez ostatnią dekadę te duże i zagraniczne budziły zaufanie, ale wiele się w tej kwestii zmienia. Polskie marki zyskują coraz więcej fanów – szczególnie, gdy są one budowane przez kobiety dla kobiet (choć nie tylko). Dowiedz się jakich kosmetyków najchętniej używaliby Twoi klienci: w pełni naturalnych, polskich, gdy byłyby one najwyższej jakości? Można też zadziałać odwrotnie – wyszukać marki do stałej współpracy, poznając nie tylko same produkty, ale i genezę ich powstania, zaskakując naszych klientów ciekawą anegdotą czy historią.

Np. ELLA to nie tylko logo czy firma, ale to wszystkie kobiety stojące za rozwojem marki, jak i same klientki, które wybierają słodycz z natury. Praca z ELLowymi produktami to znak przynależności do kręgu świadomych siebie i swoich potrzeb kobiet.

5. Atrakcyjny gabinet kosmetyczny: może partnerstwo?

Możesz zintensyfikować promocję swojego gabinetu wchodząc w partnerstwo, które dodatkowo będzie gwarancją jakości, którą oferujesz. ELLA posiada listę gabinetów partnerskich na swojej stronie (tu), dołączając zyskujesz wsparcie, które pomoże gładko rozwijać Twoją działalność. Szukanie strategicznych partnerów i łączenie się w grupy wsparcia – choćby tylko na okres letnich promocji – to ruch, który pozwoli wykorzystać synergię, bo 2 plus 2 może równać się 5!

Które ze sposobów możesz zastosować od zaraz w swoim kosmetycznym gabinecie? A może masz swoje sposoby na letnią promocję? Podziel się z nami na Facebooku!

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...