Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

14.07.2015, dodał ELLA

Santi: słodki styl życia ELLI

Słodki styl życia

Czy można żyć na słodko? Namiętnościami, przyjemnością i pasją? Czy wciąż będzie to dobre życie czy może już tylko próżniactwo? Jako doradczyni intymna, staję przed tym pytaniem codziennie. Odpowiadam zawsze tak samo – nie warto bać się nadmiaru cukru, bo gorzkich momentów i tak mamy w nadmiarze. Sugeruję, by przeżywać codzienność namiętnie, wyciskając życie jak cytrynę wedle własnych potrzeb. Bo skoro można, to dlaczego nie mielibyśmy spróbować? Prawdziwie ważne pytanie brzmi jednak: jak? Tymi właśnie sposobami na długotrwałą przyjemność w pojedynkę i w relacji zajmuję się w mojej pracy codziennej. Od czasu do czasu szepnę zmysłowe słowo również tutaj. By dosłodzić słodkie. Bo zawsze można jeszcze lepiej. Tak, jak zawsze można usiąść nieco wygodniej.

O współpracy Santi z ELLĄ

ELLA mnie kupiła. Ale nie pieniędzmi, bo akurat mojej opinii ani sympatii w ten sposób pozyskać się nie da. Trzeba sobie na nią zasłużyć. Podjąć wyzwanie dawania więcej. Oferowania prócz produktów jeszcze edukacji. Promowania świadomego stylu życia. Dbania o komfort klienta, a najbardziej klientki – kobiety. Bo spełnienie kobiet leży mi najbardziej na sercu. Jak się poznałyśmy? Przy okazji kontrowersji oraz niepokojów wokół depilacji intymnej, zarówno tej kobiecej, jak i męskiej. Pomagałam osłodzić strach potencjalnych klientów oraz ewentualny dyskomfort kosmetycznego personelu, bo fachowcem nie jest się we wszystkim od razu. Teraz słowem mogę ręczyć, że intymnie u ELLI to nie tylko fachowo, ale i w atmosferze zrozumienia wzajemnych potrzeb i granic. Ponieważ cenię tych, co na wiedzę stawiają, tak spotkanie przerodziło się w więcej wspólnych pomysłów, aż zostałam ekspertem od słodkiego życia według ELLI.

Dlaczego Santi pokochała ELLĘ?

Mam to szczęście, że w mojej pracy często Ci, którzy z jakimś problemem przychodzą, sami oferują rozwiązania na moje zawodowe bolączki. Bo pytanie, jak najlepiej się golić, by efekt był trwały, jest jednym z tych najczęściej przez kobiety stawianych. I to nie tylko w miejscach intymnych! Bo gdy on oferuje miłość wieczorem, ona po kolacji znika w łazience, by ogolić nogi i gdy wychodzi piękna, pachnąca, gotowa, to on śpi. Taka częsta historia. By odwrócić nieco jej bieg, nie uszczuplając kobiecej pewności siebie warto sprawdzić depilację na słodko – właśnie pastą cukrową. Bliska naturze, bardziej od wosku dla delikatnej skóry przyjazna. Ja swoim klientkom polecam. Przynajmniej do wytestowania.

Kim jestem?

Jestem doradcą intymnym z teoretyczną oraz praktyczną wiedzą o seksie. Tak jak kreatywny doradca biznesowy, szukam najlepszych rozwiązań, nowych pomysłów oraz długotrwałych strategii erotycznego rozwoju w życiu codziennym. Wspieram w seksualnej podróży głównie kobiety, ułatwiając im odnaleźć przyjemność i bliskość w pierwszej kolejności z samą sobą, z własnym ciałem, w drugiej z partnerem. Pokazuję, jak miłość fizyczna może się stać nie tylko sposobem na głęboki relaks, ale i źródłem energii życiowej. Środkiem do życia pełnego równowagi i uważności. Co robię konkretnie? Uczę mówienia o miłości, rozwijam wyobraźnię i kulturę erotyczną. Wszystko to w duchu slow life. Wierzę, że seks zaczyna się w głowie, by dopiero później wybrzmieć w ciele. A po drodze jest odkrywanie swoich potrzeb, fantazjowanie oraz komunikacja, dużo komunikacji – z sobą, z bliskimi.

Słodki styl życia

Słodki styl życia to umiejętność dokonywania takich wyborów, by przez życie szło nam się gładko. Zaczyna się w kwestiach drobiazgów, wyborze raczej snu niż jego braku, ruchu ponad zdecydowanie nie-słodkie lenistwo, odżywiania na zielono, uważności miast ciągłego pośpiechu. O takich drobnych wyborach będę tu mówić. O sposobach i strategiach, które sprawiają, iż żyje się nam zwyczajnie przyjemniej. ELLA wydaje się to rozumieć doskonale.

Santi. Ekspertka ELLI, doradczyni intymna oraz ero-pisarka.Wierzy w moc mówienia o własnych potrzebach oraz w  zaklinanie życia słowami. Pomogła setkom kobiet poczuć energię płynącą z erotyki – takiej, która sprawia im prawdziwą przyjemność. Do odszukania również na www.lovebysanti.pl

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...