Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

06.01.2016, dodał ELLA

Santi: Czy życie intymne też można rozwijać?

Erotyka jako przestrzeń rozwoju osobistego

Kupujemy setki poradników dotyczących rozwoju w różnych obszarach naszego życia – dotyczących zarządzania czasem, realizacji projektów, publicznych wystąpień, macierzyństwa, fitnessu, zdrowego odżywiania, a nawet książek kucharskich. Rozwój osobisty i wiedza w tym obszarze stały się dzisiaj kluczem do sukcesu. Cochowie są nowymi jedi. To dobrze. Uczymy się umiejętności, które są nam potrzebne, by wieść spełnione życie i budować zdrowe relacje z otoczeniem. Ale czy czegoś nie brakuje w tej układance? Świat erotyki i zmysłów lubi być wykluczany z prorozwojowej branży, czy też my sami go wykluczamy jako coś niższego. Winni są tu nieco filozofowie, którzy zaliczyli fizyczną miłość do tej zwierzęcej, gorszej części ludzkiej natury. A my do dzisiaj kontynuujemy tę tradycję, bo nikt nie pokazał nam, że można inaczej.

Czy życie intymne można rozwijać?

Tymczasem można inaczej. W dzisiejszych czasach, gdy czynniki ekonomiczne i zależność finansowa przestały przesądzać o konstrukcji rodziny – choć oczywiście w wielu wypadkach wciąż grają istotną rolę – intymność i bliskość stały się głównym budulcem partnerskiej relacji. Pragniemy od naszego partnera znacznie więcej niż stabilizacja, której oczekiwały nasze babki. Chcemy namiętności, przygody, romantyzmu, humoru, miłości – wspierającej, ale i erotycznej. Czy możemy to dostać? Tak, jeśli będziemy na to pracować tak jak pracujemy, by być lepiej zorganizowanymi, wysportowanymi, gotować zdrowsze, piękniejsze potrawy. Sferę rozwoju erotycznego, życie intymne, warto więc włączyć w przestrzeń rozwoju osobistego i poświęcić jej choć trochę uwagi. Owoce będą piękne. Bo miłość, ale ta realizowana na naszych warunkach, to nie tylko mocniejsza więź z partnerem, ale i okazja do zmysłowej przyjemności oraz głębokiego relaksu. A tych trzeba nam w dzisiejszych czasach wirtualnych bodźców, pośpiechu i stresu jak wody.

Ćwiczenia na 2016

Santi. Ekspertka ELLI, doradczyni intymna oraz ero-pisarka.Wierzy w moc mówienia o własnych potrzebach oraz w  zaklinanie życia słowami. Pomogła setkom kobiet poczuć energię płynącą z erotyki – takiej, która sprawia im prawdziwą przyjemność. Do odszukania również na www.lovebysanti.pl

Najbliższe spotkanie z Santi w Szczecinie już 20.02.2016, szczegóły już wkrótce na Facebookowej stronie studia depilacji cukrem ELLA.

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...