Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

30.12.2015, dodał ELLA

Kalejdoskop 2015 i plany na nadchodzący rok

Marka ELLA - słodka z natury

Podsumowania i plany

Każdy mijający rok warto podsumować.  Zobaczyć, co dobrego za nami, powiedzieć głośno o sukcesach i pozytywnych zmianach, jak również poafirmować to wszystko, co w nadchodzącej przyszłości. ELLA też czasem przegląda się w lustrze, podsumowując i snując plany na przyszłość. Co wydarzyło się w ELLA Depilacja Cukrowa w 2015 roku? Co przyniesie 2016?

2015 w kalejdoskopie

  • Nowe logo

Czy pamiętacie jeszcze dawne logo ELLA? Zmiana wizerunku to tylko część głębokiej rewolucji, którą przeszła firma, stawiając w pierwszej kolejności na zrozumienie potrzeb swoich klientów. By zostać najlepszą przyjaciółką trzeba się też podobać, stąd bardziej elegancki i nowoczesny wygląd nie tylko samego logo, ale również strony WWW oraz etykiet na wciąż tak samo świetnych i sprawdzonych produktach.

  • Studio Depilacji Cukrowej w Szczecinie

Pierwsze w Polsce studio depilacji bez umawiania się  założone przez siostry Emilię oraz Martę Chromicz. Co znaczy „bez umawiania się”? Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia czyli pomiędzy 10.00 a 21.00 na ulicę Kaszubską 17/2 w Szczecinie, a słodka depilacja stanie się naszym udziałem – bez terminów i długiego oczekiwania. Właśnie wtedy, gdy najbardziej będzie nam potrzebna odrobina słodyczy dobrej dla urody.

  • Strona WWW oraz blog

Jak nowe logo, to i strona! Funkcjonalna oraz użyteczna – ze sklepem online, informacjami o najbliższych szkoleniach oraz listą gabinetów partnerskich. Z blogiem, na którym każda kobieta i mężczyzna znajdą coś dla siebie wśród urodowo-zmysłowych informacji oraz ciekawostek.

  • Współpraca z ekspertami

Najlepsze sugarystki, profesjonalistki branży kosmetycznej, doskonałe nauczycielki, ale i wsparcie copywritera czy sex-coacha. Niekonwencjonalnie, ale zawsze blisko klientów, by móc dostarczyć więcej słodkiego komfortu.

Plany 2016

Podsumowując rok, dobrze spojrzeć też w przyszłość. Zaplanować, pomarzyć, zwizualizować. ELLA zamierza mieć w nadchodzącym roku ręce pełne roboty, bo skoro już wypiękniała jako marka, czas na dalszy rozwój. A więc w 2016 powstanie nowa linia produktów do domowej pielęgnacji skierowanej do mężczyzn – ELLA Home Care for men. Do asortymentu dołączą również w 100% naturalne mydła inspirowane recepturą z Aleppo, jak i cukrowe peelingi oraz masła do ciała. Czyli jeszcze więcej słodyczy ELLA w domowym urodowym niezbędniku kobiet i mężczyzn. 

Co z ELLA Studio Depilacji Cukrem? Nie będzie już tylko w Szczecinie! W planach jest Poznań, Warszawa i Wrocław! Przynajmniej w 2016 roku, bo w 2017 ELLA widzi również Berlin, Düsseldorf, Hamburg i Bristol na swojej mapie podbojów. Mówi się, że należy się dobrym dzielić – ELLA wzięła to sobie do serca.

Chcesz coś zasugerować ELLI?

To był szalony rok wielkiej pracy. Zmian i rewolucji, ale ELLA liczy, że zawsze na korzyść klientów. Jeśli masz jakieś uwagi lub chcesz nam coś zasugerować – napisz do nas! Formularz kontaktowy znajdziesz tutaj – Twoja opinia jest dla nas ważna.

A czego życzy ELLA w 2016 roku? WSZYSTKIEGO SŁODKIEGO!

 

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...