Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

28.01.2017, dodał ELLA

Hity ELLI czyli pielęgnacja domowa oraz profesjonalna

Pielęgnacja domowa i pro ELLA

To fakt – w roku 2016 ELLA okazała się ukochaną marką kosmetyków do i po depilacji cukrowej w Polsce, a nowe produkty takie jak naturalne mydło czy olejek przeciw wrastającym włoskom znalazły nie tylko swoich stałych odbiorców, ale i prawdziwych fanów. Nie ma większej radości dla twórców niż przyglądanie się temu, jak przyjmowane są ich dzieła. Kosmetyki ELLA to więcej niż firma kosmetyczna, to kobieca pasja w służbie potrzeby piękna i higieny. Dlatego cieszy wynik 397 cukrowań (!) w okresie samych tylko pięciu przedświątecznych dni w firmowym studio depilacji ELLA w Szczecinie. Cieszą też napływające informacje z salonów kosmetycznych z całej Polski o ulubionych przez klientki ELLowych produktach. Jak i cieszą głosy samych klientek, które dbając o gładką skórę również w domowym zaciszu, nie wyobrażają sobie, by mogło zabraknąć w ich kosmetyczkach lini ELLA Home Care. Ale które produkty sa kochane najbardziej? My to już wiemy i powiemy! Jest to doskonała ściągawka dla tych wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z marką i jej ofertą, albo chcą istniejącą już znajomość pogłębić.

Pielęgnacja domowa ELLA – numer 1

O pierwszeństwo na liście rywalizuje gruboziarnisty w 100% naturalny peeling arganowy z żelem chłodzącym po depilacji. O ile ten drugi używany jest po wykonanym zabiegu usuwania włosów czy w przypadku niektórych podrażnień, to peeling należy do regularnej pielęgnacji (zalecanej co 2-3 tygodnie), mającej zdolność zatrzymania czasu dla naszej skóry. Jego sekretem jest olejek arganowy, tzw. marokańskie złoto, dwukrotnie bardziej bogaty w witaminę E niż oliwa z oliwek. Uwielbiany za efekt, bo naprawdę dodaje skórze blasku – nasz numer 1! Jeśli nie znasz tego produktu lub zastanawiasz się, czy warto i po co wykonywać peeling, polecamy wpis Dlaczego warto robić regularnie peeling?

Pielęgnacja domowa ELLA – hit 2016 

Hit to jeszcze nie produkt numer jeden, ale stosunkowo nowa propozycja, która już znalazła swoje miejsce w sercach klientów. Takiem właśnie hitem jest na pewno naturalne mydło bliskowschodnie wzrorowane na tradycyjnej recepturze mydeł z Aleppo. Jako naturalny antybiotyk mydło jest niezastąpione w walce z takimi dolegliwościami jak łojotok, trądzik, zaczerwienienia i wypryski. Może też być wykorzystywane w pielęgnacji wyjątkowo delikatnej czy mającej skłonność do alergii skóry, w tym dziecięcej. Pozycja tego produktu więc nie dziwi, więcej o właściwościach mydła oraz genezie jego powstania w artylule Naturalne mydło ELLA. Emilia Chromicz zdradza w nim, co wspólnego z produkcją mydła ma jej córka.

 Używane przez profesjonalistów – pasta cukrowa 

Wybór rodzaju pasty cukrowej to nie tylko kwestia wyboru lubianego produktu, ale i metody cukrowania: manualnej, paskowej lub za pomocą roll-on, specjalnego aplikatora, największej innowacji ELLI.  Numerem jeden w tym wypadku będzie pasta ELLA Soft Cool do metody manulanej, bezpaskowej. Jej popularności dopatrujemy się w możliwości używania jej w temperaturze pokojowej, bez podgrzewania w podgrzewaczu, do depilacji również dużych powierzchni jak plecy czy nogi. Spływają głosy, że idealnie sprawdza się w chłodniejszych, klimatyzowanych pomieszczeniach. Więcej o metodach cukrowania pastą w poście Technika wykonuwania depilacji pastą cukrową.

Ulubiony produkt PRO przed lub po depilacji 

Tutaj rywalizują antyseptyczny lawendowy płyn przed depilacją, bambusowy puder osuszający oraz żel łagodzący po depilacji z miętą. Każde targi kosmetyczne pokazują, jak wielka jest potrzeba jakościowych produktów właśnie w kategorii troski o ciało bezpośrednio przed i po zabiegu usuwania owłosienia. To właśnie te kosmetyki, prócz samej pasty oraz umiejętności osobu depilującej, będą decydowały o jakości doświadczenia klientów. Numerem jeden ELLI jest łagodzący żel z dodatkiem mięty oraz wyciągu z drzewa herbacianego, którego chłód i działanie nawilżające są cenione najwyżej. Więcej na ten temat w Co po depilacji?

ELLowe akcesorium numer 1 

Najchętniej kupowanym akcesorium ELLA w 2016 roku był owalny podgrzewacz do pasty o kosmicznej mocy 65 W. Nadaje się do podgrzewania past cukrowych o gramaturze zarówno 375  jak i 750 g. Praktyczne i eleganckie rozwiązanie. Choć ELLA cieszy się również z popularności swoich sukienek kosmetycznych w wyrazistym, różowym kolorze. Bo dlaczego by nie wyglądać nie tylko profesjonalnie, ale i pięknie?

Zarówno pielęgnacja domowa ELLA, jak i linia PRO skierowana do profesjonalistów budzą ciepłe emocje. To z kolei cieszy zespół ELLI, prowokując do dalszego rozwoju. Bo ten obiecujemy, licząc, że kolejny rok będzie tylko lepszy – nie dzięki przypadkowi, ale naszemu zaangażowaniu i pracy. Dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisu do naszego newslettera (okienko u dołu strony), w którym informujemy o słodkich aktualnościach i wydarzeniach. Naszym czytelnikom i klientom, życząc przy tym serdecznie, aby w 2017 wszystko szło gładko!

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...