Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

09.12.2015, dodał ELLA

Dlaczego powinniśmy móc zjeść nasze kosmetyki?

Bądź naturalnie piękna

Nasze ciało kocha wszystko, co naturalne. To dlatego tak pociąga nas zapach pól lawendy, dotyk piasku na stopach, czy słodycz miodu. Uwielbiamy kosmetyki, które same jak dary natury, stworzone z prostych składników, od lat wykorzystywane dla urody. Tradycja oraz wielopokoleniowa mądrość sprawiają, że w pozornej prostocie zaklęte są sekrety pielęgnacji i piękna. Wystarczy wspomnieć kąpiele w mleku i miodzie,  czy naturalne wonne olejki, którymi już w starożytności namaszczano ciało. Dlatego dzisiaj produkty o pochodzeniu naturalnym to kosmetyki o najwyższej jakości.

Czy możesz zjeść swoje kosmetyki?

Jeśli nie jesteś pewna, czy używasz dość naturalnych kosmetyków, zawsze możesz zadać sobie pytanie: czy mogłabym je zjeść? Choć pytanie brzmi dość śmiesznie, to przecież odżywiamy naszą skórę dokładnie tak samo jak siebie, pozwalając na wchłanianie przez nią wszystkich substancji zdnajdujące się w kremach, balsamach, olejkach. Jaki jest więc ich skład i czy na pewno każdy ze składników jest bezpieczny? Czytaj, dowiaduj się, by wybierać świadomie. Twoja skóra oraz ciało będą za to wdzięczne, a Ty będziesz naturalnie piękna.

Trochę historii

Naturalnie piękna to również naturalnie gładka. Choć może nam się wydawać, że usuwanie owłosienia to problem naszych czasów, to pierwsze maszynki datowane są na 30 tys. lat p. n. e. Nieprawdopodobne? Ależ tak! Włosy jako siedliska bakterii oraz pasożytów wymagały przycinania, a z czasem zabiegi ich usuwania nabrały kształtów magicznych rytuałów oczyszczania (np. w starożytnym Egipcie). Stąd wiele metod depilacji ma naprawdę wielowiekową tradycję oraz oparte jest o receptury udoskonalane przez tysiące lat. Taką historię ma też za sobą pasta cukrowa, która wywodzi się z Bliskiego Wschodu, gdzie piękno oraz gładka skóra były ze sobą nierozerwalnie złączone.

Cukier, woda i sok cytrynowy

Cukier, woda i sok cytrynowy, te w 100% naturalne składniki, zmieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach to cały sekret perfekcyjnej oraz komfortowej depilacji pastą cukrową. Wracacjąc do naszego testu: czy pastę można byłoby zjeść? Bez najmniejszego problemu czy skutków ubocznych, gdyż przygotowywana w sterylnych warunkach odpowiadających współczesnym standardom kosmetycznych, sama nie zawiera konserwantów czy barwników. Jeśli więc pragniesz naturalnej gładkości – słodka ELLA jest doskonałym wyborem.

Skąd ELLA ma recepturę?

Receptura pasty ELLA była przekazywana z dziada pradziada, a konkretnie od babki, co w tym wypadku oznacza teściową. Bo ta miała ją od swojej babki, a tamta od swojej. Kosmetyki są jak ludzie, mają swoje pochodzenie, rodowód, historię. Założycielka ELLI – Emilia Chromicz – recepturę przygotowania pasty dostała w posagu. Można powiedzieć, że był to słodki dodatek do wielkiej, życiowej miłości. A ponieważ miłość lubi się pomnażać, teraz każda Polka może być naturalnie piękna i naturalnie gładka dzięki ELLI. By potem przekazać wiedzę o zaletach cukrowania swoim córkom, chroniąc je od samego początku przed koniecznością codziennego golenia maszynką.

ELLA naturalnie!

Jeśli więc wybierasz organiczne kosmetyki, o możliwie najprostszym składzie, a nie chcesz rezygnować z długotrwałych efektów – profesjonalna depilacja pastami ELLA jest właśnie dla Ciebie. By dowiedzieć się, w których gabinetach spotkasz sugarystki, które zostały przeszkolone w zakresie pracy z pastą, gdyż na skuteczność pasty cukrowej składa się zarówno jej skład jak i technika depilacji . Zapraszamy na słodką depilację do naszego eksperckiego pierwszego w Polsce studia depilacji cukrem bez umawiania www.ellastudio.pl

Zapraszamy! Jak mawia Emilia Chromicz: bujne włosy? Tylko na głowie! 

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...