Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

15.12.2016, dodał ELLA

Najlepszy prezent dla niej. 5 sprawdzonych propozycji

Karta upominkowa

ELLA postanowiła przeszukać internet w celu znalezienia inspiracji na najlepszy prezent dla kobiety. Co się okazało? W zestawieniach królują wynalazki lub mity. Bo, drodzy Panowie, panie wcale nie marzą o dobranej przez Was bieliźnie (od tego są raczej braffiterki), czy lejku pozwalającym korzystać z toalety… na stojąco.  O tak, nam też trudno uwierzyć – szczególnie w tym drugim wypadku! Ale to dwa hity, których częstotliwość pojawania się w różnych prezentowych listach jest zatrważająco duża. Bo choć nie można wykluczyć, że któraś opcja ma szansę być dobry prezentem, to zdecydowanie nie dla każdej kobiety. Czego więc pragniemy? Jakim podarunkiem można podbić nasze serca – bez względu na porę roku i okazję? 5 podpowiedzi z dodatkowymi wskazówkami. Na Gwiazdkę tym razem od ELLI. Bo niech się miłość i szczęście pomanża!

Prezent dla niej: rękawiczki. Puchate lub w kolorze

To pomysł dla kobiet, które chcą wypocząć po byciu elegancką lub przełamać kolorem te prawdziwie szarozimowe dni. Sprawdzi się szczególnie, gdy obdarowana lubi jakąś bajkową postać lub wzór, a uda nam się znaleźć coś dokładnie w ten deseń. Nie trzeba się przejmować faktem, iż już posiadamy kilka par. Mamy zdolność kolekcjonowania zarówno butów jak i takich dodatków. Jeśli chcesz wybrać opcję bardziej elegancką – przyglądnij się właśnie butom i torebce. Jeśli znajdziesz coś dopasowanego – wygałeś. W cieplejszym okresie rękawiczki mogą zastąpić puchate, kolorowe skarpetki lub kapcie, których noszenie w domu, choćby jedynie w te gorsze dni, zawsze poprawi humor. Oczywiście nie zapomnij o kartce lub humorystyczno-romantycznym liściku! Ten prezent tego wymaga.

Zaproszenie na kolację

To doskonały prezent, ale pod jednym warunkiem: jeśli kobieta nie powtarza, że sama uwielbia gotować i w życiu nie zamieniłaby tego na żadną restaurację. Sztuka słuchania to podstawa dobrej komunikacji, a my naprawdę często mówimy to, co naprawdę mamy na myśli. Jeśli wykluczymy ten jeden jedyny przypadek, pięknie zapakowana karta z rezerwacją lub zaproszenim do restauracji, jednej z lepszych lub najlepszej w mieście, spełni swoje zadanie. Szczególnie, gdy zadbamy o to, by tego wieczoru babcia zajęła się dziećmi. Ten podarunek to nie tylko wspólny posiłek, ale to okazja, by ona mogła się poczuć wyjątkowa i byś Ty mógł ofiarować jej swój czas i uwagę.

Najlepszy prezent dla niej to relaks: masaż lub SPA

Spięta kobieta to nieszczęśliwa kobieta. Dlatego sprezentowany relaks i odpoczynek mają moc przywracania radości. Możesz wybrać SPA i masaż tylko dla niej, albo np. zajęcia masażu partnerskiego, podczas których nauczycie sie oboje dawać sobie wytchnienie w przyszłości. Poch choinką lepiej będzie wyglądał dzień w SPA, w Walentynki masaż we dwoje…  Dodatkowo do zaproszenia możesz dołączyć naturalny olejek lub świecę do masażu. Czy wiesz, że takie są? Podgrzewny płomieniem wosk topi się i pełni rolę ciepłego olejku.

Karta upominkowa* – najlepiej w ręcznie robionym opakowaniu

Wiesz, gdzie ona lubi chodzić? Siłownia, zajęcia taneczne, studio kosmetyczne lub depilacji? Wykup jej cały karnet! Albo wręcz kartę upominkową, którą będzie mogła wymienić na wybrane przez siebie prezenty – produkty lub usługi. Ponownie nie zapomnij o opakowaniu i jakimś dodatku, który będzie budził skojarzenie z prezentem. Do ELLOWEJ karty upominkowej możesz dołożyć coś słodkiego, bo przecież u nas sama słodycz. A może planer lub notatnik, z którym będzie sie szło przez życie gładko. Warto zabawić się w skojarzenia!

Kasetka do przechowywania kosmetyków lub biżuterii

Miewamy bałagan. Trzeba się do tego przyznać. W biżuterii, a czasem w kosmetykach – szczególnie tych, do makijażu. Czasami ten nieład ma opłakane skutki. Coś się plącze, coś gubi, coś łamie. Jeśli masz zmysł porządkowania – przyglądnij się, co sprawia nam kłopot i… znajdź rozwiązanie! Koniecznie estetyczne i praktyczne zarazem. Pokochamy Cię za to!

Najlepszy prezent dla niej to karta

W naszym zestawieniu kilkakrotnie pojawiały się karty – z rezerwacją do restauracji, z wyjściem na masaż, jako karta upominkowa, karnet. Dlaczego? Bo kobiety kochają niespodzianki, ale tylko te, których naprawdę pragną. A karty dają możliwość wyboru i ostatecznej decyzji. Także jeśli już koniecznie ma być ta bielizna, to niech choć z możliwością dobrania jej przez nas same. Karty to też zdecydowanie więcej  niż podarowane pieniądze – zdradzają wiedzę o naszych upodopaniach i potrzebach, dostarczając w efekcie niejednokrotnie więcej przyjemności! Dlatego ELLA zachęca do takich rozwiązań, cichutko odradzając wspomniany już lejek.

 

 

*Kartę upominkową od ELLI możesz kupić w Szczecinie w studio ELLA.

 

 

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...