Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

30.09.2015, dodał ELLA

Jak osłodzić depilację intymną? (video)

Depilacja intymna na słodko

Depilacja intymna – niedoceniony potencjał

Wydaje się, iż ze względu na szeroką gamę sposobów profesjonalnej depilacji intymnej dostępnych na rynku oraz coraz to bardziej popularną depilację męską, branża kosmetyczna osiągnęła pewne nasycienie tematem w stosunku do potrzeb klientów. Nic bardziej mylnego! Usuwanie owłosienia ze strefy intymnej wciąż jest problemem dla wielu kobie oraz mężczyzn, którzy ze względu na obawę przeżywanego dyskomfortu wybierają golenie lub depilację w domowym zaciszu. Usuwanie owłosienia samemu najczęściej pogłębia jedynie frustrację ze względu na szybkość odrastania, wzmacnianie się oraz wrastanie włosów, związane z tym swędzenie, czy nawet możliwe poparzenia przy depilacji chemicznej lub zacięcia przy użyciu maszynki. Jednak obawa przed udaniem się do gabinetu kosmetycznego przeważa. Dlaczego tak się dzieje i jak skutecznie rozwiać obawy potencjalnych klientów?

Najczęstsze obawy

Aby móc rozwiać obawy oraz mity narosłe wokół depilacji intymnej, trzeba je przede wszystkim rozpoznać. Podstawowym czynnikiem, który sprawia iż nasi klienci pozostają w domu, zamiast wybrać profesjonalistów, jest strach przed bólem oraz dyskomfortem. O ile kwestię poziomu bólu można przepracować, wykonując np. próbę cukrowania na wybranym fragmencie skóry, o tyle rozprawić się z wstydem, przekonaniem, że to zbyteczny luksus, a może nawet świadectwo rozwiązłości, będzie o wiele trudniej. Warto jednak spróbować – zaczynając od odszukania komfortowego sposobu komunikacji z potencjalnym klientem już na poziomie pierwszej informacji o ofercie depilacji. To właśnie wtedy złe skojarzenie może zostać wyparte przez nowy, przyjazny obraz.

Depilacja intymna: jak się rozprawić z obawami?

Tematowi jak rozprawić się z obawami naszych klientów wobec depilacji intymnej zostało poświęcone wystąpienie ekspertki ELLA, doradczyni intymnej Santi, podczas Międzynarodowych Targów Beauty Forum & SPA. Zapraszmy do oglądnięcia krótkiego reportażu z tego wydarzenia oraz zapoznaniem się z koncepcją słodkich podróży ELLA.

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...