Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

12.10.2016, dodał ELLA

Najbardziej innowacyjne polskie kosmetyki: Ella Roll-on Professional

Polskie kosmetyki są coraz bardziej popularne.

Polski przemysł kosmetyczny wraz ze swoimi produktami nazywany jest czarnym koniem eksportowym naszego kraju. Być może nas samych wciąż cieszą zachodnie etykiety na kosmetykach, ale zagranicą coraz częściej goszczą te polskie i jest to powód do dumy. Ziaja, AVA, Dr Irena Eris, Delia to tylko niektóre marki, które śmiało konkurują z Coco Chanel, Pradą czy Trussardi. Nie tylko dzięki swojej cenie, ale za sprawą proekologicznych standardów ich produkcji, najlepszych składników i  zastosowania nietuzinkowych rozwiązań. Coraz częściej mówi się głośno, że najbardziej innowacyjne są obecnie polskie kosmetyki. 

Polska Mekką kosmetologii

Polska jest wyjątkowym miejscem, jeśli chodzi o rozwój branży kosmetycznej z kilku powodów. Po pierwsze kształcimy znakomitych naukowców: chemików oraz biotechnologów, którzy tworzą i udoskanalają reeptury. Wiedza kosmetologiczna jest wspierana przez silnego polskiego ducha przedsiębiorczości i postępu. Patrząc na historię rozwoju branży w naszym kraju mamy do czynienia z historią sukcesu: dla polskich kosmetyków złote było już dwudziestolecie międzywojenne, gdy otwarte zostały takie firmy jak Miraculum, Loton, Ewa. Potem nadszedł okres nacjonalizacji przemysłu i dopiero transformacja polityczna umożliwiła kolejny rozkwit. Po 1989 roku powtały m.in. takie perły jak Dr Irena Eris, Soraya, Kolastyna, Dax Cosmetix itd. Za polską branżą kosmetyczną stoi więc tradycja, jak i konkretni ludzie, których doświadczenie umożliwia transfer wiedzy i umiejętności.

Innowacyjne polskie kosmetyki

W Polsce swoją lokalizację mają nie tylko rodzime firmy kosmetyczne, poczynając od dużych przedsiębiorstw aż po rodzinne firmy mikro, ale też i globalne koncerny, co tworzy wyjątkowo prorozwojową atmosferę, ale i przekłada się na rozbudowaną infrastrukturę produkcyjno-badawczą. Sieć laboratoriów pozwala na testowanie innowacyjnych receptur oraz nowych formatów i sposobów aplikacji. Polskie firmy zaczęły kreować obecnie już światowy trend używania kosmetyków w 100% naturalnych, nietestowanych na zwierzętach, ale eleganckich i zaprojektowanych pod kątem współczesnych potrzeb klienta.  ELLA z dumą wpisuje się w ten nurt, od początku produkując pasty cukrowe z trzech naturalnych składników: cytryny, wody i cukru. Nieprawdopodobne? A jednak! To właśnie takie połączenie prostoty z siłą nowoczesnych technologii produkcyjnych podbija kolejne rynki.

Pasta w aplikatorze: ELLA Roll-on Professional

Trudno zaliczyć cukrowanie czyli depilację pastą cukrową do innowacji, gdyż pasta tego typu jest używana od setek lat na Bliskim Wschodzie. Kobiety gotowały ją w garnkach, przekazując recepturę, sposób przygotowania, jak i same wskazówki, jak usuwać w ten sposób owłosienie z pokolenia na pokolenie. Procedura gotowania była jednak wyjątkowo żmudna, a o idealny efekt optymalnej do depilacji konsystencji pasty było trudno. Ale tam, gdzie kończy się tradycja, otwiera się przestrzeń na innowacyjne rozwiązania, które szanując tradycję, odpowiadają współczesnym potrzebom branży kosmetologicznej oraz panującym standardom. Takim produktem jest właśnie ELLA Roll-on Professional, który coraz częściej gości w gabinetach kosmetycznych. To pasta cukrowa w rolce czyli w specjalnym aplikatorze, którą po podgrzaniu i sprawdzeniu, czy jest odpowiedniej temperatury, można bezpośredni nakładać na depilowany fragment ciała. Wystarczą dwa pociągnięcia, by nałożyć dwie cienkie wartwy pasty. Można je ściągnąć po nałożeniu paska wraz z nim, zrywając je zawsze z włosem. Prosta procedura, a efekt najwyższej jakości – gładka, lśniąca skóra po naturalnym peelingu z usuniętym owłosieniem na okres nawet do 4-5 tygodni.

Na czym polega innowacyjność pasty w aplikatorze?

To rozwiązanie adresowane do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych oraz kosmetolożek, ułatwiające ich codzienną pracę. Aplikator łatwo podgrzać, pastę – po sprawdzeniu jej temperatury na pasku (!) – nakłada się dwoma ruchami. Komfortowo i bezpiecznie. Wystarczy przyłożyć potem pasek, zerwać i depilacja jest zakończona. Bliskowschodnia tradycja i mądrość w parze z absolutnie nowoczesnym, higienicznym i wygodnym rozwiązaniem. To właśnie takie kosmetyki zarówno do profesjonalnej, jak i domowej pielęgnacji podbijają serca specjalistów oraz klientów na całym świecie.

Przyszłość

Spokojnie możemy powiedzieć, że przedsiębiorczy Polacy czy raczej Polki – bo to głównie kobiety wiodą prym na kluczowych stanowiskach firm kosmetycznych – jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Z roku na rok pojawiają się kolejne ciekawe rozwiązania i propozycje. ELLA ma też swój jasny cel: podbić serce Zachodu, zaczynając od serc polskich kosmetolożek i klientek. Każdy kolejny nowy produkt czy pomysł ma właśnie w tym pomóc. Pasta cukrowa w aplikatorze już otrzymuje świetne recenzje. Czekamy co będzie dalej! 

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...