Produkt Cena Ilość Łącznie

Podsumowanie koszyka

Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 
RAZEM: 0.00 
logo.png
wróc

16.12.2015, dodał ELLA

Depilacja intymna dla mężczyzn

Depilacja dla mężczyzn.

Depilacja intymna mężczyzn – już nie tabu

Kwestie higieny oraz depilacji intymnej u mężczyzn przestają być tematem tabu. Usuwanie owłosienia na całym ciele nie wiąże się ze wstydem, gdyż wspiera wizerunek zadbanego mężczyzny, gdy jeszcze kilkanaście lat temu godziło w ideał męskości. Co ciekawe jednak, mimo iż 56% mężczyzn depiluje okolice intymne co najmniej raz w miesiącu, a co czwarty deklaruje, iż robi to nawet raz w tygodniu, mężczyźni najczęściej decydują się na korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia, często nieświadomi innych metod walki z niechcianymi włosami. Maszynki prowadzą jednak niejednokrotnie do narzekań…

Cienie golenia się „tam na dole”

Częste użycie maszynki, by pozbyć się włosów w okolicach intymnych prowadzi do narzekań na powracające podrażnienia i stany zapalne skóry, szczypanie, wzrost podatności na alergie skórne w golonym obszarze, gdy występują ku temu skłonności oraz najbardziej uciążliwe – zacięcia. Do tych ostatnich dochodzi najczęściej przy próbach usunięcia włosów ze skóry jąder, w którym przypadku właściwie należałoby kompletnie zrezygnować z maszynki. Czy to znaczy, iż chcący o siebie zadbać mężczyźni skazani są na te wszystkie nidogodności? Oczywiście nie! Wystarczy zmienić golenie na depilację i to najlepiej… cukrem! Profesjonalny zabieg cukrowania skutecznie uwalnia od wymienionych bolączek.

Depilacja intymna dla mężczyzn

Zamiast raz w tygodniu kaleczyć skórę manipulując maszynką, dla utrzymania perfekcyjnego ładu w okolicach intymnych wystarczy udać się ok. raz w miesiącu na profesjonalny zabieg cukrowania. Procedura depilacji przebiega tak, by zapewnić możliwie największy komfort zarówno klientowi, jak i wykonującemu zabieg personelowi. Klient w każdej chwili może poprosić o przerwę, a sama depilacja jest właściwie bezdotykowa, co znaczy, iż sugarystka przykłada jedynie pastę do włosów, by później ją oderwać, instruując jednocześnie klienta jak ten powinien przytrzymać skórę. Podczas całego zabiegu depilacji mężczyzna pozostaje w jednorazowej bieliźnie.

Fryzury intymne

ELLA w swoim Szczecińskim studio depilacji oferuje następujące zakresy męskiej depilacji intymnej:

  • Angielski Gentelman (depilacja męska do linii slipów)
  • Brazylian Boy (depilacja męska kompletna – przód)
  • Hollywood Boy (depilacja męska kompletna – przód i tył).

Oczywiście to tylko przykład możliwości, gdyż oczywiście depilacja może odbyć się w dowolnym  wybranym i wskazanym zakresie. Ostatnio pojawił się trend pozostawiania owłosienia tak, by tworzyło wzory, np. kształt rogów czy błyskawicę – oczywiście na specjalne okazje. Nawet tradycjonalista doceni jednak depilację ala Angielski Gentelman np. przed wyjściem na basen czy plażę.

Po depilacji warto zadbać o skórę

Po każdym rodzaju depilacji zawsze warto zadbać o skórę i to najlepiej korzystając z kosmetyków łagodzących i specjalnie przeznaczonych w tym celu (bez dodatku alkoholu czy innych składników podrażniających) przez następne kilka dni po zabiegu. Nadaje się do tego idealnie linia ELLA Home Care z jej żelem łagodząco-nawilżającym oraz balsamem opóźniającym odrost włosów. Te naturalne kosmetyki nie tylko przywrócą męską skórę do równowagi, ale i przedłużą efekt cukrowania.

A więc jeśli dbasz o siebie – nie bój się cukru! Porzuć raz na zawsze maszynkę, by wybrać słodką ELLĘ.

 

Udostępnij

Podobne wpisy

Cukrowanie - Poznań i Szczecin
9 czerwca 2017

Depilacja cukrowa: Poznań i Szczecin

Co to jest depilacja cukrowa? Profesjonalny zabieg cukrowania czy inaczej depilacja pastą cukrową to metoda usuwania owłosienia przez wyszkolone su...